Polisy inwestycyjne z funduszem kapitałowym to produkty, które są przez ok 15 lat  zawierały łamiące prawa konsumentów zapisy, głownie kosztach likwidacyjnych, czyli firma zabierała nawet 100% ludziom z tego co wpłacili.

Pozwolę sobie skomentować , że tego typu inwestycje są tak ryzykowne, aż dziw bierze ,że tylu ludzi się na nie nabrało, bo sam fakt utraty majątku nawet w 100% gdy nie opłacimy składki przez 2 lata jest odstraszający, a nie mówiąc już o tym,że przez 10 lat firma nam zabiera z naszej własnej wpłaty nasze pieniądze :).  Tym bardziej ,że tu inwestujemy tylko w „papier” 🙂 bo to dostajemy . Na tej stronie pokażę możliwości inwestycji  w wartościowe  fizyczne produkty , a nie” papier z napisem” :).

Obecnie można odzyskać pieniądze z tego typu polis inwestycyjnych z funduszem kapitałowym

Tu przykładowy wyrok sądu : WYROK SĄDU PRZECIWKO TOWARZYSTWU UBEZPIECZENIOWEMU Z W…

UOKiK skontrolował w 2009 r. 600 rodzajów umów ubezpieczeń na życie zawieranych przez konsumentów z: AXA Życie, CARDIF Polska, Aviva, COMPENSA, EUROPA, HDI-Gerling Życie, PZU Życie, ING, NORDEA Polska, WARTA, LINK4 Life, Sopockie TU na Życie ERGO HESTIA, PROAMERICA Życie TU i Reasekuracji. Poza umowami na życie kontrolą objęto również polisy posagowe, rentowe, wypadkowe i chorobowe oraz inne produkty zabezpieczające przyszłość dzieci.

„Ubezpieczyciele nierzadko w bardzo zuchwały sposób naruszają prawa konsumentów. Narażają ich na straty, prowadzą do tego, że konsument mimo iż opłaca składkę, odszkodowania nie dostaje wcale albo otrzymuje je w dużo niższej wysokości niż mógłby” – powiedziała prezes UOKiK Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel.
Firmy Ubezpieczeniowe, wbrew nałożonym na nich obowiązkom ustawowym, bardzo często nie wykonują obowiązku zwrotu części opłaty likwidacyjnej i pobierają ją bezzwrotnie w 100%, powołując się przy tym na obowiązującą umowę z klientem (OWU). Zapis taki rażąco narusza interes konsumenta i został uznany przez Sądy za niedozwolony.
 Więcej Tutaj
Ludzie są ofiarami agentów. Niestety bankowcy też są osobami oferującymi te polisy, jak np niedawno ukarany Getin Bank.
Faktem jest ,że ci agenci , którzy zapisali klienta do opłacania tego produktu na nim zarabiają, czyli od każdej jego wpłaty mają część zysku.
Już czas zweryfikował te produkty i wiadomo,że nie są dla ludzi o małej wiedzy inwestycyjnej.
80% osób nie opłaca nawet przez  5 lat polisy, więc zauważmy teraz ile wynosi zysk dla firm, które po 5 latach zabrały np 50% oszczędności 80% ludziom!
Także często zdarza się,że agenci nie pomagają swoim klientom w inwestowaniu.
Jakby nie patrzeć na te inwestycyjne, nie mają one absolutnie żadnego sensu ponieważ:
  • Ryzykujemy 100% naszym majątkiem i przez 10 letnie możemy odzyskać naszej wpłaty. Po 10 latach również możemy mieć stratę!
  • Produkty te są skomplikowane i często niezrozumiałe dla przeciętnych ludzi bez wiedzy inwestycyjnej,a także dla samych agentów.
  • Wielu agentów odeszło z pracy, bo widzieli co się dzieje i zrozumieli ,że nie oferują ludziom nic bezpiecznego, tylko oszukańczy produkt, którego oszustwo potwierdził wielokrotnie SOKiK

 

Ziemia jest Produktem ograniczonym, którego nie możemy wydobywać, a kruszce również są produktem ograniczonym lecz , gdy zostają odkryte nowe złoża to ceny często wtedy nie rosną już tak dynamicznie i często mamy w tym okresie spadki.

Proszę spojrzeć na poniższy wykres. Pokazuje on najbezpieczniejsze i najczęstsze formy lokowania majątku.

Najbezpieczniejsze formy inwestycji

Gdzie najlepiej zainwestować

Złoto,srebro i grunty inwestycyjne Najbezpieczniejszymi i zyskownymi zarazem produktami na które warto zwrócić uwagę  są produkty, których wartości nie może kontrolować nikt, jak to jest z papierową walutą i które nigdy w historii nie straciły na wartości:

  1. Grunty inwestycyjne –Zakup
  2. Złoto- Zakup Złoto
  3. Srebro- Zakup srebra
NIE ZAROBISZ NIC TYLKO NIC NIE ROBIĄC. ROBIĄC COKOLWIEK ZAWSZE ROBISZ JEDEN KROK DO PRZODU. NIEZALEŻNIE OD FORMY KAŻDY KTO CHOCIAŻ PRÓBUJE ZAWSZE OSIĄGA SUKCES, KTO NIGDY NIE PRÓBUJE JEST Z GÓRY SKAZANY NA PORAŻKĘ.

Ziemia to najbezpieczniejsza inwestycja na świecie. Buduj swoją przyszłość na bezpiecznym gruncie.

Zakup działkę w celu zabudowy lub w celu pomnażania pieniędzy i zarazem ochrony przed  INFLACJĄ.

 

poczuj się bezpieczniej Oferta zakupu działek

w ofercie od 300 zł miesięcznie.

17 minutowy film o inwestycji w grunty od multimilionera Marka K.

Czat na żywo - zadaj pytanie Napisz do nas... Wyślij